FİYAT TEKLİF FORMU

Lütfen tüm alanları doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurunuz.

Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni İçin Tıklayınız.

SIKÇA SORULAN SORULAR

DigitalMatbaa, matbaa işinizin en kaliteli,  istenilen sürede ve uygun fiyata üretilmesi için, ofset baskı, dijital baskı ve organize matbaacılık tekniklerinin hepsini kullanmaktadır.

DigitalMatbaa, Türkiye'de 81 ile binlerce gönderi yapmıştır. Satın almadan önce baskı kalitemizi görmeniz için ücretsiz olarak numune talep edebilmenizi sağladık. Baskı kalitemizi görebilmek için ücretsiz baskı numuneleri talep edebilirsiniz.

DigitalMatbaa tasarım hizmeti de vermektedir. Fiyat teklifi esnasında tasarım bedeli de belirtilecektir. Şayet tasarımınız mevcutsa, hazır tasarımlarınızı kaliteli ve uygun fiyatlarla matbaa baskı ürünlerine çevirir.

Gönderdiğiniz tasarımlar grafikerlerimiz tarafından çözünürlük, yerleşim, kesim payı gibi konularda baskıya uygunluğu açısından kontrol edilir ve gerekli ise düzeltmeler yapılır. Bu işlem sonrasında son bir defa daha kontrol etmeniz için baskı onayı e-postası gönderilir. Siz onay verdikten sonra üretime alınır.

Üretim süreleri ürünlere göre değişmektedir. Her bir ürünün üretim süresi bilgisini fiyat teklifinin notlar bölümünde görebilirsiniz. Baskı onayınız ardından ürünler üretime alınmakta ve belirtilen üretim süreleri sonunda kargoya verilmektedir.

Evet. Temsilcimize isteğinizi ilettiğiniz taktirde, siparişiniz istediğiniz adrese, DigitalMatbaa ibaresi olmadan teslim edilebilir.

DigitalMatbaa oluşabilecek renk farklılığı, kayma gibi baskı sürecinde oluşabilecek her türlü hatada ürün iadesi kabul eder, ürünü yeniden üretir veya sipariş tutarını geri öder. Tasarım hataları ve metinlerde oluşabilecek eksiklikler ve hatalardan sorumlu değildir.

YUKARI