Makbuz

Makbuz, nakit, çek veya senet tahsilatı yapıldığı zaman tahsilat yapılan firma ya da kişiye düzenlenen gayrı resmi bir matbuu evraktır. Makbuz üzerinde firmanızın logosu ve iletişim bilgilerinin yer alması kurumsal imajınız açısından çok önemlidir. En çok kullanılan makbuz türleri, tahsilat makbuzu, para makbuzu ve tediye makbuzudur.

Kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde tasarlanmış makbuzların diğer matbuu işlerinizle bir uyum içerisinde olması önemlidir. Makbuzlar, genellikle A5 ebatında ve 1 asıl 2 suret şeklinde basılır. 50 lik ciltler halinde olabildiği gibi sürekli form şeklinde de yapılabilir. Sürekli form makbuzlar, yüksek miktarlarda makbuz kesen firmalara zaman kazandırması açısından avantaj sağlar. Makbuzlara seri numarası basılması takip açısından büyük bir kolaylıktır.

Eğer sizde makbuz bastırmak istiyorsanız son teknoloji baskı makinelerimizle sizlere hizmet vermek için hazırız. Digital Matbaa olarak kaliteli, hızlı ve uygun fiyata makbuz baskı yapmak için tüm deneyimini ve elindeki son teknoloji baskı ekipmanlarını hizmetinize sunar. Bunun için tek yapmanız gereken bizden fiyat teklifi almak. Makbuz özelliklerini bize teklif formu veya teklif@digitalmatbaa.net adresi üzerinden eposta yoluyla iletin, en kısa sürede size fiyat teklifini gönderelim.

  FİYAT TEKLİF FORMU

  Lütfen tüm alanları doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurunuz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni İçin Tıklayınız.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm soru, görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

  YUKARI