Kartvizit

Kartvizit, ismine yapılacak firma yetkilisinin ve firma bilgilerinin yer aldığı kurumsal matbuu evrakların en önemlisidir. Çünkü kartvizit, firmanızın hedef kitlenizle buluşurken ilk teması kurduğunuz tanıtım materyalidir. İlk intiba her zaman çok önemlidir. Profesyonel hayatın vazgeçilmezi olan kartvizitlerde kaliteden taviz verilmemesi gerekir. Şık ve sade bir tasarımla birlikte kağıt seçimi ve kaliteli bir baskı kartvizitinizi mükemmel hale getirecektir.

Kartvizit ebatı isteğe göre değişebilmekle beraber en çok kullanılan kartvizit ebatı 5×8,5 cm dir. Daha büyük ve daha küçük ebatlardaki kartvizitler sizi diğer kartvizitlerin arasından ayrılmanızı sağlamakla beraber bazı dezavantajları da vardır. Mesela büyük ebattaki kartvizitler cüzdanlara veya kartvizitliklere sığmayacağı için kullanışlı değildirler. Kağıt olarak fantazi kağıtlar kullanmanız ve ofset baskı haricinde varak baskı gibi ekstra baskı işlemleri uygulanmış kartvizitler kurumsal imajınız açısından size fayda sağlayacaktır. Organize matbaa sistemlerinin gelişmesiyle birlikte daha uygun maliyetlerde kaliteli kartvizitler üretebilmekteyiz. 350 gr kuşe kağıda çift yön çok renk baskılı kartvizitlere parlak veya mat selefon sıvanarak kartvizitlerinizin yıpranma ihtimalini düşürebilirsiniz. Kartvizitlere özel şekiller vererek özel kesimli kartvizitler de yapabilmekteyiz. Bunun dışında bir çok kartvizit çeşidi için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

Eğer sizde kartvizit bastırmak istiyorsanız son teknoloji baskı makinelerimizle sizlere hizmet vermek için hazırız. Digital Matbaa olarak kaliteli, hızlı ve uygun fiyata kartvizit baskı yapmak için tüm deneyimini ve elindeki son teknoloji baskı ekipmanlarını hizmetinize sunar. Bunun için tek yapmanız gereken bizden fiyat teklifi almak. Kartvizit özelliklerini bize teklif formu veya teklif@digitalmatbaa.net adresi üzerinden eposta yoluyla iletin, en kısa sürede size fiyat teklifini gönderelim.

  FİYAT TEKLİF FORMU

  Lütfen tüm alanları doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurunuz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni İçin Tıklayınız.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm soru, görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

  YUKARI