Amerikan Servis

Amerikan servisler genellikle restoran veya kafelerde yiyeceklerin daha steril bir şekilde sunulmasını sağlayan matbuu ürünlerdendir. Amerikan servis üzerinde firmanızın, ürününüzün veya  kapmanyalarınızın tanıtımını da yapabilmeniz müşterilerinizle olan iletişiminizde kolay bir imkan sağlar. Sade ve rengarenk tasarımlarla süslü amerikan servisler masalarınıza renk katmakla kalmaz aynı zamanda masa üstünde kalan yemek kırıntılarını kolayca temizlenmesine imkan sağlar.

Amerikan servislerde en çok tercih edilen kağıt türü 90 ve 115 gr kuşe kağıt, 80 gr 1. hamur kağıt ve 70 gr kraft kağıttır. Ebat olarak da 22×30 cm (tepsi içi ebat) ve A3 (30×42 cm) ebatında basılan amerikan servisler tercih edilmektedir.

Son teknoloji baskı makinelerinde bastığımız amerikan servisleri hem hızlı hemde ekonomik olarak sizlere sunuyoruz. Bizimle irtibata geçerek amerikan servis baskı hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İstemiş olduğunuz amerikan servis özelliklerini bize fiyat teklif formunu doldurarak veya teklif@digitalmatbaa.net adresine mail atarak fiyat teklifi alın.

  FİYAT TEKLİF FORMU

  Lütfen tüm alanları doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurunuz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni İçin Tıklayınız.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm soru, görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

  YUKARI