Kutu

Kutu, içerisindeki ürünü muhafaza eden, üretici firmanın ve ürün içeriğiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir matbuu üründür. Günümüzde ürünün kalitesi kadar sunumuda önemlidir. Bu sebeple kurumsal kimliğinize uygun, sade ve akılda kalıcı bir tasarıma sahip kutular rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Kullanılacak kağıt kalitesi de hem kutunuzun hemde kutu içerisindeki ürününüzün dış etkenlere karşı mukavemetli olması açısından önemlidir.

Elektronik, gıda, medikal, giyim, kırtasiye ve kozmetik gibi birçok sektörde kullanılan kutular önemli bir reklam materyalidir. Etkili bir şekilde hazırlanmış bir kutu içerisindeki ürünü tanıtmaya yetebilir. Kutular bir çok ebatta, şekilde ve renkte basılabilmektedir. Kullanılacakları alana göre kağıt seçimleri de değişmektedir.

Eğer sizde kutu bastırmak istiyorsanız son teknoloji baskı makinelerimizle sizlere hizmet vermek için hazırız. Digital Matbaa olarak kaliteli, hızlı ve uygun fiyata kutu baskı yapmak için tüm deneyimini ve elindeki son teknoloji baskı ekipmanlarını hizmetinize sunar. Bunun için tek yapmanız gereken bizden fiyat teklifi almak. Kutu özelliklerini bize teklif formu veya teklif@digitalmatbaa.net adresi üzerinden eposta yoluyla iletin, en kısa sürede size fiyat teklifini gönderelim.

  FİYAT TEKLİF FORMU

  Lütfen tüm alanları doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurunuz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni İçin Tıklayınız.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm soru, görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

  YUKARI