Klasör

Klasör, katalog, broşür ve baskılı matbuu evraklarınızı tek bir dosya içerisinde toplayabilmenizi sağlayan matbuu ürünlerden biridir. Sürekli değişen katalogları, fiyat bilgilerini rahat bir şekilde güncelleyerek müşterilerinize firmanızın klasörü içerisinde sunma imkanı sağlar. Firmanızın içerisinde de aynı başlıktaki evraklarınızı bir arada arşivlemenize olanak sağlar.

Klasörler genellikle 2 mm, 2,5 mm ve 3 mm mukavva üzerine 170 gr kuşe kağıda basılmış tasarımınızın taslanması (yapıştırılması) şeklinde yapılır. Klasör içerisine evraklarınızı tutması için 2’li veya 4’lü mekanizmalar perçinlenir. Klasörün dış yüzeyine yapıştırılan ve firmanızın bilgilerinin basılmış olduğu kuşe kağıdın mutlaka mat veya parlak selefonlu olması gerekmektedir. Bu sayede klasörlerinizin uzun ömürlü ve dış etkenlere karşı dayanıklı olması sağlanır. Klasörleriniz kağıt baskı yerine cilt bezleri taslanarak da yapılabilir. İstenilen her ebatta klasör imalatı yapılabilir.

Eğer sizde klasör bastırmak istiyorsanız son teknoloji baskı makinelerimizle sizlere hizmet vermek için hazırız. Digital Matbaa olarak kaliteli, hızlı ve uygun fiyata klasör baskı yapmak için tüm deneyimini ve elindeki son teknoloji baskı ekipmanlarını hizmetinize sunar. Bunun için tek yapmanız gereken bizden fiyat teklifi almak. Klasör özelliklerini bize teklif formu veya teklif@digitalmatbaa.net adresi üzerinden eposta yoluyla iletin, en kısa sürede size fiyat teklifini gönderelim.

  FİYAT TEKLİF FORMU

  Lütfen tüm alanları doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurunuz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni İçin Tıklayınız.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm soru, görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

  YUKARI