Fatura & İrsaliye

Fatura ve Sevk İrsaliyeleri, firmanızın satışlarında müşterilerinize fiyatları ve ürün tesliminin ibraz edildiği resmi evraklardır. Doğru bir şekilde hazırlanmış fatura ve sevk irsaliyesi, firmanızın kurumsal imajı açısından son derece önemlidir. Fatura ve sevk irsaliyelerinin tasarımları kadar kullanılan kağıt ve baskı kalitesi de son derece önemlidir. Kaliteli ve görsel olarak hoş bir tasarımla hazırlanmış fatura ve sevk irsaliyeleriyle firmanızın tanıtımını da yapmış olursunuz.

Faturalar genellikle 1 asıl 2 suret olarak basılır. Fatura üzerine yazılan bilgiler, kullanılan otokopi (kendinden karbonlu) kağıdı sayesinde en üst nüshaya işlem yapılırken altta kalan nüshalar kendiliğinden yazdırılmış olur. Fatura ve sevk irsaliyelerini bilgisayarlar vasıtasıyla yazdırıldığı gibi el ile yazmanızda mümkün. Bilgisayarlardan kesilen faturalar genellikle sürekli form ve tutkallı cilt olarak üretimi yapılır. Eğer faturalarınızı elde yazmak isterseniz 50 lik cilt halinde kendinden karbonlu bir fatura işinizi görecektir. Maliyet ve kullanım açısından da A5, A4, 5,5″x24 cm, 8″x24 cm, 11″x24 cm ve 12″x24 cm ebatları en çok tercih edilen ebatlardır.

Eğer sizde fatura ve sevk irsaliyesi bastırmak istiyorsanız son teknoloji baskı makinelerimizle sizlere hizmet vermek için hazırız. Digital Matbaa olarak kaliteli, hızlı ve uygun fiyata fatura ve sevk irsaliyesi baskı yapmak için tüm deneyimini ve elindeki son teknoloji baskı ekipmanlarını hizmetinize sunar. Bunun için tek yapmanız gereken bizden fiyat teklifi almak. Fatura ve sevk irsaliyesi özelliklerini bize teklif formu veya teklif@digitalmatbaa.net adresi üzerinden eposta yoluyla iletin, en kısa sürede size fiyat teklifini gönderelim.

  FİYAT TEKLİF FORMU

  Lütfen tüm alanları doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurunuz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni İçin Tıklayınız.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm soru, görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

  YUKARI