Broşür

Tek sayfa bir broşür bazen anlatmak istediğiniz şeyler için yeterlidir. Tanıtmak istediğiniz ürünün veya hizmetin en basit ve ucuz yolu olan broşür hala etkinliğini devam ettirmektedir. Yaklaşık 100 yıllık bir gelenek olan broşürler, dijital çağın içinde yaşadığımız bu günlerde de etkinliğini devam ettiriyor.

Broşür basımı öncesinde aşağıdaki bilgileri okumanızı tavsiye ederiz.

 • Broşürler, maliyeti düşürmek için minimum 1000 adet olarak basılmalıdır. İhtiyacınız olan broşür miktarı arttıkça birim fiyat düşecektir.
 • A3, A4 veya A5 ebatlarındaki broşürlerde fire olmadığından broşürünüzü en ucuz şekilde bastırabilirsiniz.
 • Broşürleri katlanmış şekilde de kullanabilirsiniz. A4 ebatında tek ve iki katlamalı broşürler en çok tercih edilen broşür türlerinden biridir.
 • Güzel bir broşür için, baskıdan daha önemli olan husus broşürünüzün tasarımıdır. Görsel olarak sade ve etkili şekilde tasarlanmış bir broşür, müşterilerinizde daha kalıcı etkiler bırakacaktır. Broşürlerinizde mutlaka kaliteli görseller ve etkili metinler kullanmalısınız. Bunun için profesyonel bir grafik tasarımcısıyla çalışmanız çok önemlidir.

Eğer sizde broşür bastırmak istiyorsanız sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle irtibata geçerek broşür basımı hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Broşürünüzün özelliklerini bize fiyat teklif formunu doldurarak veya teklif@digitalmatbaa.net mail adresine mail atarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

  FİYAT TEKLİF FORMU

  Lütfen tüm alanları doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurunuz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni İçin Tıklayınız.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm soru, görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

  YUKARI