Cepli Dosya

Cepli dosya, katalog, broşür, antetli kağıt, zarf ve kartvizit gibi kurumsal evraklarınızı içerisine koyarak müşterilerinize sunabileceğiniz bir matbuu evraktır. Bunların yanında sözleşmeler, fiyat teklifleri, dosyalar ve sunum materyallerini de cepli dosyalar içerisinde taşıyabilirsiniz. İç kısmında yer alan cep sayesinde tüm bu evraklarınızı tek bir dosya içerisinde tutarak müşterilerinize daha kurumsal bir şekilde taşımanızı ve sunum yapmanızı sağlar. Siz işlerinizi yaparken yanınızda taşıdığınız cepli dosyanızda sizin kurumsal imajınızı etrafınıza yansıtır.

Cepli dosyalar genellikle kalın gramajlı kağıtlara basılır. İçerisinde bulunan cep ayrı bir parça olarak sonradan yapıştırılabildiği gibi cepli dosya ile bütünleşik bir parça olarak kendinden cepli bir şekilde de üretilebilmektedir. Cepli dosyalarda en çok tercih edilen kağıt 350 gr kuşe kağıttır. Kendinden cepli ve dış yüzeyinde mat veya parlak selefonlu olmasını tavsiye ederiz. Bu sayede cepli dosyanız dış etkenlere karşı daha dayanıklı ve yıpranma ihtimali daha düşük olacaktır.

Eğer sizde cepli dosya bastırmak istiyorsanız son teknoloji baskı makinelerimizle sizlere hizmet vermek için hazırız. Digital Matbaa olarak kaliteli, hızlı ve uygun fiyata cepli dosya baskı yapmak için tüm deneyimini ve elindeki son teknoloji baskı ekipmanlarını hizmetinize sunar. Bunun için tek yapmanız gereken bizden fiyat teklifi almak. Cepli dosya özelliklerini bize teklif formu veya teklif@digitalmatbaa.net adresi üzerinden eposta yoluyla iletin, en kısa sürede size fiyat teklifini gönderelim.

  FİYAT TEKLİF FORMU

  Lütfen tüm alanları doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurunuz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni İçin Tıklayınız.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm soru, görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

  TOP