Menü

Menü, restoran ve kafe gibi firmaların, müşterilerine yiyecek ve içeceklerini tanıttığı aynı zamanda fiyatlarını belirttiği matbuu ürünlerdir. Müşterilerinizin bu menüler üzerinden sipariş vermeleri, menülerin sizi temsil edecek düzeyde olmasını önemli kılar. Bu sebeple menülerde mutlaka kaliteli görseller kullanılmalı ve sunulacak yiyeceğin içeriği ve fiyatı anlaşılır ve sade bir şekilde tasarlanmış olmalıdır. Kaliteli görseller için gerekirse profesyonel fotoğraf çekim desteği almanızı öneririz.

Menüler genellikle tek sayfalık menü, iki kırımlı menü, çok sayfalı menü, sert kapaklı menü, vidalı menü, deri kapaklı menü olarak kullanılır. Bunların yanında daha özel menü talepleriniz olduğunda onlarında baskılarını yapabilmekteyiz.

Eğer sizde menü bastırmak istiyorsanız son teknoloji baskı makinelerimizle sizlere hizmet vermek için hazırız. Digital Matbaa olarak kaliteli, hızlı ve uygun fiyata menü baskı yapmak için tüm deneyimini ve elindeki son teknoloji baskı ekipmanlarını hizmetinize sunar. Bunun için tek yapmanız gereken bizden fiyat teklifi almak. Menü özelliklerini bize teklif formu veya teklif@digitalmatbaa.net adresi üzerinden eposta yoluyla iletin, en kısa sürede size fiyat teklifini gönderelim.

  FİYAT TEKLİF FORMU

  Lütfen tüm alanları doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurunuz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni İçin Tıklayınız.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm soru, görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

  YUKARI