Sticker

Sticker etiketler yapışkanlı olma özelliğiyle bir çok alanda kullanılmaktadır. Genellikle ürünlerinizin içeriğiyle alakalı bilgi vermek veya paketlemelerde paket içeriğini belirtmek amacıyla kullanılır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilmesi için farklı kağıtlara baskı yapmak suretiyle üretilir. Kuşe kağıt, 1. hamur kağıt ve opak folyo kağıtlara baskı yapılarak sticker etiketinizi kullanacağınız yere göre tercih etmelisiniz. Sticker etiketler sayede markanızı farklı mekanlarda uzun süreler boyunca göz önünde olmasını sağlayabilirsiniz.

İstenilen her ebatta üretilebilen sticker etiketler genellikle 5×5 cm, 5×8,5 cm, A6, A5 veya A4 ebatlarında kullanılır. Kuşe sticker etiketinizin uzun ömürlü olması için mutlaka parlak veya mat selefon uygulanmış olmasını öneriyoruz.

Eğer sizde sticker bastırmak istiyorsanız son teknoloji baskı makinelerimizle sizlere hizmet vermek için hazırız. Digital Matbaa olarak kaliteli, hızlı ve uygun fiyata sticker baskı yapmak için tüm deneyimini ve elindeki son teknoloji baskı ekipmanlarını hizmetinize sunar. Bunun için tek yapmanız gereken bizden fiyat teklifi almak. Sticker etiketinizin özelliklerini bize teklif formu veya teklif@digitalmatbaa.net adresi üzerinden eposta yoluyla iletin, en kısa sürede size fiyat teklifini gönderelim.

  FİYAT TEKLİF FORMU

  Lütfen tüm alanları doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurunuz.

  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni İçin Tıklayınız.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm soru, görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

  TOP