×

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

1 Fiyat teklifi alın.
2 Ödemenizi yapın.
3 Ürününüzü ÜCRETSİZ gönderelim.

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçin.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 9:00 - 18:00
Cmt - 9:00 - 12:00
Pazar - Kapalı

FATURA & İRSALİYE

Fatura, satışlarınızda kullandığınız doğal reklam materyallerinden biridir. Doğru şekilde tasarlanmış faturalar, hem kolay anlaşılabilirlik hem de firmanızın kurumsallığı açısından büyük önem taşımaktadır.

Fatura basımı için öncelikle nasıl bir fatura istediğinizi belirlemelisiniz. Faturanızı bilgisayarda veya el ile kesme imkanınız mevcut. Ayrıca kullanımınıza göre ebatta belirlemeniz gerekmekte. Genellikle faturalar A4 ve A5 ebatlarında basımı yapılmaktadır.

Eğer faturalarınızı elde yazarak kesecekseniz 50 lik cilt halinde, 1 asıl 2 suret şeklinde, kendinden karbonlu bir fatura işinizi görecektir. Şayet faturalarınız bilgisayarda kesecekseniz bunun için önünüzde bir çok seçenek mevcut. Sürekli form, üstten tutkallı veya 1. hamur kağıda basılı faturaları yazıcınızdan bastırabilirsiniz. Burada kullanacağınız yazıcıya göre tercih yapmalısınız. Nokta vuruşlu bir yazıcıda sürekli form veya üstten tutkallı fatura kullanmanız gereklidir. Bu tarz yazıcılarda tüm nüshalar tek seferde yazdırılır. Lazer veya püskürtmeli bir yazıcınız varsa bunun içinde 1. hamur kağıda basılan faturalar işinizi görecektir. Bu durumda tüm nüshalar tek tek yazıcıdan yazdırılır.

  FİYAT TEKLİF FORMU

  Lütfen tüm alanları doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurunuz.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm soru, görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

  YUKARI

  Promosyon ürünlerinde fiyatlarımıza %18 KDV ve Baskı Ücretleri dahil değildir. Lütfen fiyat teklifi talep edin. Kapat